GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEN PET ŞİŞELER
Bugün 35 adet
GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEN GİYSİLER
Bugün 35 adet

Hakkımızda

GAMA RECYCLE SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİLER A.Ş.

1997 yılına 2 el iplik makineleriyle ve aylık 80Ton üretim kapasitesiyle başlayan serüven bugün, günlük 150 ton/gün regenere elyaf ve regenere iplik üretimi ile Dünya’nın en büyük entegre regenere iplik üretim kapasitesine sahip firma olup, aynı zamanda günlük 100 Ton recycle polyester elyaf üretim kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük recycle polyester elyaf üreticisidir.

Gama Recycle üretiminin yaklaşık %65’sini iç pazara sunmakta, %35’ini de 25’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Geri kazanılmış ürünlerden yapılan mamuller çok sayıda dünya markası tekstil üretimi yapan firmanın koleksiyonlarında kullanılmaktadır.

Gama Recycle, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde 3 ve Düzce (Gümüşova) Organize Sanayi Bölgesinde 2 adet olmak üzere toplam 5 fabrikada, 110.000m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

GAMA MENSUCAT SAN. A.Ş. Pazarlama firmamız olup Gama Recycle tarafından üretilen elyaf, iplik ve Rpet chip’in yurtiçi ve yurtdışı pazarlamasını yapmaktadır.

GAMA GERİ DÖNÜŞÜM SAN. A.Ş. Yurtiçinden  ve yurtdışından kırpıntı ve atık pet temini için kurulmuş olup, Gama Recycle hammadde temini yapmaktadır.